Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės

2016–2017 mokslo metais Lietuvoje prasidėjo projekto „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ įgyvendinimas. Projekto dalyvės, įgyvendinusios projekto reikalavimus (tarp kurių pamokos apie ES ir Europos Parlamentą, informacijos lentynos įkūrimas, Europos dienos šventė ir kt.) taps mokyklomis EP mokyklų ambasadorių tinklo narėmis.

Iki gegužės 22 dienos gimnazijose vyks pamokos ir paskaitos, bus organizuojami renginiai įvairiomis temomis, susijusiomis su ES ir Europos Parlamento veikla, mokyklose bus įsteigti Informacijos centrai, kuriuose moksleiviai galės susipažinti su informacija apie Europos Sąjunga.

Pasibaigus šių metų projektui 24 moksleiviai iš kelių mokyklų, kurios pasirodys geriausiai, bus pakviesti į specialų Euroscola renginį Strasbūre, kur susitiks su kitų šalių projekto dalyviais ir galės užmegzti kontaktus ateities projektams ir bendradrbiavimui.

PROJEKTO „MOKYKLOS – EUROPOS PARLAMENTO AMBASADORĖS“

GRAFIKAS

Veikla Atlikti iki Pastabos
Apsispręsti dalyvauti projekte „Mokyklos – Europos Parlamento ambasadorės“ ir užsiregistruoti internetu

Vasario 20 d. Ačiū!
Informacinio centro (lentynos, aplanko su medžiaga kompiuteriuose, puslapio mokyklos tinklalapyje) steigimas Kuo anksčiau
Europos dienos renginiai Gegužės 1–15 d. Europos diena gegužės 9 d., tad renginiai turėtų vykti apie šią dieną
Pamokų pagal modulius vedimas Gegužės 15 d.
Veiklos vertinimo ataskaitos pateikimas Gegužės 22 d. Vertinimo ataskaitą pildo vyresnysis ambasadorius (mokytojas). Kitą ataskaitą pildo jaunesnieji ambasadoriai ir moksleiviai.
Mokyklų vertinimas Birželio 5 d. Šiame etape vyks ataskaitų analizavimas, mokyklų vertinimas nuotoliniu būdu ir atskirų mokyklų lankymas
Mokyklų – Europos Parlamento ambasadorių paskelbimas Birželio 15 d.
Mokyklų – Europos Parlamento ambasadorių apdovanojimas Vyks rugsėjo mėn.