Jolanta Gudelienė

9.00 – 11.00

Ketvirtadienis

14.00 – 16.00

Būtina išankstinė registracija telefonu +37031560344 arba el.paštu simnodirektore@gmail.com

Direktoriaus funkcijos:

• Organizuoja, koordinuoja ir kontroliuoja Gimnazijos veiklą.
  • Analizuoja ir vertina Gimnazijos veiklą, rūpinasi intelektiniais, materialiniais, finansiniais, informaciniais ištekliais; užtikrina jų optimalų valdymą ir naudojimą.
  • Vadovauja Gimnazijos strateginio veiklos plano, metinio veiklos plano, ugdymo plano bei kitų dokumentų rengimui bei jų įgyvendinimui.
  • Vykdo ugdymo kokybės stebėjimą ir analizę.
  • Atstovauja Gimnazijai kitose institucijose ir organizacijose.
  • Rūpinasi metodinės veiklos organizavimu, darbuotojų profesiniu tobulėjimu, inicijuoja Gimnazijos savivaldos institucijų sudarymą ir skatina jų veiklą.
  • Sudaro teisės aktų nustatytas komisijas, darbo grupes ir kt.
  • Tvirtina Gimnazijos vidaus tvarką reglamentuojančius dokumentus vadovaudamasis teisės aktų nustatyta tvarka.
  • Nustato administracijos darbuotojų veiklos sritis, funkcijas.
  • Vadovaujantis Lietuvos Respublikos darbo kodeksu ir kitais teisės aktais vykdo darbuotojų priėmimą, nustato jų darbo užmokestį; atlieka funkcijas, susijusias su darbo santykiais.
  • Vykdo ugdytinių priėmimą į Gimnaziją teisės aktų nustatyta tvarka.
  • Bendradarbiauja su pagalba mokiniui, mokytojui ir Gimnazijai teikiančiomis įstaigomis, mokinių tėvais (globėjais, rūpintojais).
  • Vykdo teisės aktų įstaigos vadovui nustatytas funkcijas.

Išsilavinimas

Sertifikatai, pažymėjimai