Butrimonių ir Simno gimnazijų mokinių draugiškas susitikimas

Gruodžio 6 dieną Butrimonių gimnazijos NVŠ informacinių technologijų programos dalyviai, trečios klasės mokiniai, atvyko į Simno gimnaziją išbandyti VEX IQ robotų.
Svečiai nekantravo kuo greičiau pradėti mokytis – viliojo „pažintis“ su robotais. Pirmiausia parodėme mūsų mokinių sukurtus robotus ir patarėme, kaip pradėti konstruoti. Simno gimnazijos 3–4 klasių „Robotikos“ būrelio mokiniai draugiškai konsultavo ir padėjo butrimoniškiams – juk kiekvienas norėjo sukonstruoti savo robotą. Užvirė darbas, abiejų gimnazijų mokiniai draugiškai dirbo, o mokytojos džiaugėsi gražiu bendradarbiavimu. Paskui pamokėme svečius, kaip valdyti jau sukurtus robotus, kaip paruošti juos varžyboms, o po sėkmingų treniruočių ir surengėme VEX IQ robotų varžybas – svečiams sekėsi gana neblogai. Draugišką susitikimą „vainikavo“ padėkų įteikimas, bendra nuotrauka ir susitarimas vėl susitikti.

IT mokytoja D. Česynienė