Kosminis stovyklos finišas: Simno pradinukai Kaune tyrinėjo visatos paslaptis
Pagrindiniu kelionės tikslu tapo Nemuno saloje įsikūręs modernus mokslo ir technologijų muziejus, kuriame vaikai akimirksniu pasijuto tikrais mokslininkais.
Didžiausią įspūdį mažiesiems paliko apsilankymas planetariume ir įtraukianti edukacinė programa „Explore“. Jos metu stovyklautojai pasijuto tarsi skrietų tikru erdvėlaiviu: iš arti tyrinėjo planetas, žvaigždynus ir begalines kosmoso platybes. Ši patirtis padėjo suprasti, kaip žmonija nuo seniausių laikų iki šių dienų atranda visatą.
Po įtempto smegenų miklinimo ir mokslo atradimų laukė aktyvus poilsis – stovyklautojai persikėlė pramogauti į žaliąjį Girstučio parką.
Ši išvyka tapo puikiu vasaros stovyklos uždarymo akcentu. Į namus vaikai grįžo ne tik praturtinę žinių bagažą, bet ir sustiprinę draugystę, kuri tęsis ir prasidėjus naujiems mokslo metams.
Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė



















