ŽYGIS TRIMS KARIŲ KARTOMS ĮAMŽINTI

2022 metų sausio 9 dieną LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. Dominyko Jėčio-Ąžuolio 108-os kuopos Simno gimnazijos jaunieji šauliai, lydimi lietuvių kalbos mokytojos Aldonos Baležentienės ir istorijos mokytojos Vinetos Dzeikauskienės, paminėjo Laisvės gynėjų dieną kartu su Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės kariais.
Žuvusiųjų už mūsų šalies laisvę atminimą įprasminome 20-ies kilometrų žygyje Trims karių kartoms atminti maršrutu: Dainavos apygardos partizanų štabo bunkeris Punios šile (Alytaus r.) – Alytaus r. Rumbonių piliakalnis – Alytaus I-asis fortas – Antano Juozapavičiaus tiltas per Nemuną – Alytaus miesto sodas (prie Laisvės angelo paminklo).
Žygio metu galėjome prisiminti Lietuvos karybos istoriją, pasivaišinti karšta arbata ir kartu su visais prie Laisvės angelo pagerbti kovotojus už Lietuvos laisvę.
Istorijos mokytoja V. Dzeikauskienė