Helovynas Simno gimnazijoje

Helovynas – švęsti ar nešvęsti?!? Tikrai dviprasmiškas klausimas, nes švęsti labiausiai nori vaikai, paaugliai. Manoma, kad ši šventė „atėjo“ iš pagonybės laikų, kai naktį garbindavo mirusiuosius, o tradicija persirengti kilo iš senovės keltų.

Simno gimnazijos mokiniai spalio 28 dieną į pamokas susirinko džiugiai nusiteikę: jie namuose ne tik „paliko“ uniformas, bet ir neatpažįstamai pakeitė savo išvaizdą… Gimnazijoje vyravo pozityvi nuotaika, nes mokinius užvaldė artėjančių rudens atostogų ir Helovyno dvasia. Mokinių tarybos nariai gimnazijos fojė sukūrė „šiurpią“ atmosferą: taip papuošė įvairias erdves, kad ryte atėjusius bendruomenės narius pasitiktų šmėklos ir vaiduokliai. Ant durų ir klasėse skraidė vaiduokliai, ropojo ilgakojai vorai, koridoriuose draikėsi voratinkliai, visur švietė moliūgai, išskaptuoti mokinių, jų tėvelių, auklėtojų. Pertraukų metu skambėjo muzika, vyko „persirengėlių“ diena. Mokinių tarybos narės Kornelija, Eva, Evelina, Smiltė ir Austėja pradinių klasių mokinius ne tik supažindino su šventės istorija, bet ir parengė įvairias užduotėles. Svajūnė ir Aivaras ilgosios pertraukos metu organizavo žaidimus, dalino saldžias dovanėles.

Esame tikri, kad mokiniams ši šventė suteikė daug džiaugsmo.

Mokinių taryba