Advento rytmetis „Uždekime gerumo žvaigždę“

Gruodžio mėn. 23 dieną Simno gimnazijoje vyko 5-8 klasių advento rytmetis „Uždekime gerumo žvaigždę“. Pabūti tyloje, išgirsti save susirinkusius pakvietė gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė. Penktokai, įsikūniję į angelus, linkėjo visiems ramybės, šviesos, šilumos. 6 klasės mokinės pakvietė visada turėti meilės alyvos, kad neužgestų malonės žibintai. Septintokų suvaidinta „Darijos istorija“ priminė, kad geriausia dovana – buvimas vieniems su kitais. Aštuntokai, kviesdami uždegti savo širdis meile kitiems, atliko meditaciją „Degti ugnimi“. Renginio metu šoko mokytojos Almos Kyguolienės vadovaujamas šokių kolektyvas. Skambėjo mokinių atliekami kūriniai ir dainos. Uždegę širdis gimsiančio Kūdikėlio Jėzaus laukimu, visi išskubėjome švęsti gražiausių metų švenčių.

                                                        Mokytojos Daiva Seniūnienė ir Asta Tamulynienė