Simno gimnazijos 4 klasės mokiniai dalyvavo integruotoje pasaulio pažinimo ir fizikos pamokoje ,,Elektra ir elektros grandinės“, kurią laboratorijoje vedė fizikos mokytoja Asta Tamulynienė. Pirmiausia mokiniai sužinojo elektros istoriją, apžvelgė, kur ir kam ji naudojama, prisiminė taisykles, kaip saugiai elgtis naudojantis elektros prietaisais. Paskui atliko bandymą su balionėliu: jį pripūtę ir įelektrinę įsitikino, kad balionėlis gali pakelti smulkius popieriaus lapelius. Mokytoja parodė, kaip teka elektros srovė uždara grandine, ir paaiškino, kad kitaip sujungus polius srovė netekės. Mokiniai sužinojo, kad medžiagos, kurios praleidžia elektros srovę vadinamos laidininkais, o nelaidžios elektrai – izoliatoriais. Smagiausia užduotis buvo praktinė: mokinai turėjo sujungti uždarą elektros grandinę – visiems reikėjo kantrybės ir tikslumo, kad atliktų užduotį. Teisingai sujungus elektros grandinę, žibėjo lemputė, veikė sirena, todėl visi džiaugėsi, kad bandymas pavyko. Mokiniams patiko pamoka, nes nemažai sužinojo, o atlikdami užduotį patyrė malonių įspūdžių.
Pradinių klasių mokytoja Rasa Juškauskienė