Pirmokų pažintis su biblioteka

Lapkričio 8 dieną gimnazijos pirmokai, lydimi mokytojos Rasos Juškauskienės, sugužėjo į biblioteką. Daugumai mokinių tai buvo pirmoji pažintis su biblioteka. Gimnazijos bibliotekininkė vaikams papasakojo apie taisykles, supažindino su knygų ėmimo ir grąžinimo tvarka. Vaikai sužinojo, kaip tapti bibliotekos skaitytojais ir kaip elgtis į ją atėjus, pamatė, kur gyvena pasakos ir enciklopedijos, išgirdo, kaip išsirinkti ir saugoti knygeles. Būsimieji skaitytojai galėjo apžiūrėti knygų parodą bei pavartyti jiems patikusią knygelę.

Visi gavo dovanų po naują knygelę ir knygų skirtuką, turėjo galimybę ir patys pasigaminti savo skirtuką. Biblioteką vaikai paliko linksmai nusiteikę, žadėdami sugrįžti dar ne kartą.

                                                                                                               Bibliotekininkė Lina Daniulevičienė