Meninio skaitymo konkursas

Kovo 9 dieną Simno gimnazijoje vyko pradinių klasių projekto „Dovanojam tau, Lietuva!“ renginys – meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Jam pradinukai ruošėsi labai atsakingai: pasirinktus eilėraščius apie Lietuvą deklamavo savo klasės draugams. Klasėse buvo išrinkti patys geriausi, kurie pateko į konkursą. Skambant kanklių muzikai, prasidėjo meninio skaitymo konkursas. Jaunieji skaitovai stengėsi pajusti poetinio žodžio skambesį ir jį perteikti klausytojams. Visiems širdy buvo gera ir džiugu. Anot vienos antrokės, man net ašaros ištryško klausantis. Komisijai teko sunki užduotis, nes iš gausaus skaitovų būrio turėjo išrinkti pačius geriausius. Jais tapo: 1 a klasės mokinys Paulius Zdanavičius, 2 a klasės mokinė Meda Marcinkevičiūtė, 2b klasės mokinė Kamilė Račkauskaitė, 3 klasės mokinės Goda Bagdžiūnaitė ir Viltė Bukšnytė. Geriausi skaitovai buvo apdovanoti knygomis ir saldžiais prizais. Visiems buvo smagu pabūti kartu ir pajausti, kad „tikrai mylim Lietuvą“.

Pradinių kl. mokytoja Danutė Petrikienė