Debatai Simno gimnazijoje

Kovo 19 dieną gimnazijoje lankėsi buvęs mokinys, MRU debatų klubo narys Leonardas Marcinkevičius – Vilniaus liberalaus jaunimo pirmininkas. Jis paaiškino mokiniams debatų sąvoką, struktūrą bei pagrindines pradedančiųjų daromas klaidas. Po mokymų gimnazistai galėjo patys išbandyti jėgas debatuose, kurių tema: „Mokyklinės uniformos yra naudingos mokiniams“. Komandos paruošė savo teiginius ir stengėsi juos pagrįsti argumentais. Debatuose dalyvavo 6 moksleiviai, kurie sudarė poziciją ir opoziciją, bei stebėtojai, kurie galėjo užduoti kalbantiesiems klausimus. Pasisakius visiems debatų dalyviams buvo išrinkti nugalėtojai. Jais tapo komanda, pasisakiusi už teiginį, kad mokyklinės uniformos yra naudingos mokiniams. Leonardas paaiškino dalyviams, ką jie pasakė teisingai ir kur suklydo. Kviečiame visus prisijungti prie debatų grupės „Facebook“ socialiniame tinklalapyje ir ne tik stebėti naujienas, beit ir patiems dalyvauti! Adresas:

https://www.facebook.com/groups/154069495286583/