Konkurso nugalėtojai – Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai

Maltos ordino pagalbos tarnyba organizavo maltiečių savanorių nuotraukų konkursą: kartu su kompanija „Duovena“ rinko geriausias, kokybiškiausias, „maltietiškiausias“ nuotraukas. Buvo paskelbtos trys laimėtojų kategorijos: „Senelio portretas“, „Vaikai, „Savanoris ir senelis“.

SVEIKINAME Simno gimnazijos jaunuosius maltiečius, kurių nuotrauka kategorijoje ,,Savanoris ir senelis” pripažinta konkurso nugalėtoja. Joje nufotografuota močiutė Aldona Juškauskienė ir IIag klasės jaunoji maltietė Greta Antanynaitė.

„Nesunkiai tapome nugalėtojais, nes jau treti metai draugaujame su senole Aldute: kiekvienas susitikimas būna nuoširdus ir džiaugsmingas, todėl belieka spustelėti fotoaparatą ir nuotrauka – nugalėtoja!“ – dalinosi mintimis Simno gimnazijos jaunųjų maltiečių vadovė Laima Žemaitienė.

 Laureatai apdovanoti „maltietiškais“ puodeliais.

 

Simno gimnazijos jaunoji maltietė

Austėja Abromavičiūtė