Vakaronė „Kai šviečia žibintai“

Lapkričio 30 dieną Simno gimnazijos ikimokyklinio skyriaus „Smalsiukų“ grupėje vyko vakarojimas su tėvais „Kai šviečia žibintai“, kurį parengė ir vedė: auklėtoja Irena Emartienė, mokytoja Danutė Petrikienė bei meninio ugdymo pedagogė Aldona Mocevičienė.

                      Tėveliai namuose buvo kūrybiškai padarę žibintus, kurie vaikų rankutėse sužibo džiaugsmo ir laukimo švieselėmis. Jų vedami, vaikai „klaidžiojo girių takais“, klausėsi vakaro paslapčių – visur kelią nušvietė žibintai. Paskui kartu su tėveliais dainavo lietuvių liaudies dainas, deklamavo eilėraščius, minė mįsles. Tėveliai stebėjo K. Kubilinsko pasakos „Pagyrūnas baravykas“ inscenizavimą. Vakaronės pabaigoje auklėtoja padėkojo tėvams už malonų bendravimą, pakilią nuotaiką. Tėveliai taip pat liko patenkinti vakarone, jų akyse spindėjo pasididžiavimas savo vaikais.

                                                                                     Auklėtoja Irena Emartienė