„Gerumo žvaigždė 2018“ Simno gimnazijos maltiečiams

Už veiklą Lietuvos šimtmečio metais Simno gimnazijos maltiečiai įvertinti UAB „Lankava“ paramos akcijos „Gerumo žvaigždė 2018“ dovanomis. Įmonė per du mėnesius klientų, akcijos rėmėjų, dėka surinko 5 tūkstančius eurų, kuriuos skirs Simne ir Pivašiūnuose gyvenantiems stokojantiems – moksleivių šeimoms, seneliams. Dėkojame visam UAB „Lankava“ kolektyvui, organizavusiam ir kvietusiam prisidėti prie šios paramos akcijos.

Motina Teresė sakė: „Mylėti – tai atiduoti“. Vadinasi, kiek nedaug žmogui reikia: vieniems – pakviesti, o kitiems – atsiliepti ir sėti gerumo darbus. Norime padėkoti visiems už įžiebtas gerumo žvaigždutes, kurios neužgeso, nenusileido, bet nušvito realia pagalba stokojantiems.

 

Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai,

vadovė ir savanoriai