Jaunųjų maltiečių susitikimas

Alytaus r. Simno gimnazijoje lankėsi MOPT Jaunųjų maltiečių vadovė Neringa Sukauskaitė bei Veronika Matačinskaitė, jaunųjų maltiečių Centrinio biuro narė. Merginos Simno gimnazijos jauniesiems maltiečiams ne tik papasakojo apie savanorystės patirtį, maltietiškos dvasios sklaidą, bet ir supažindino su svarbiausiais Maltos ordino pagalbos tarnybos praeities istoriniais etapais, pristatė pagrindines savanorystės „kolonas“ – socialinę veiklą, dvasinį ugdymą, mokymus ir laisvalaikį. Renginio dalyviai susidomėję klausėsi pasakojimų apie jaunųjų maltiečių laisvalaikį ir vasaros stovyklų organizavimą Lietuvoje bei kitose Europos šalyse. Po to viešnios iš Vilniaus pakvietė mūsų gimnazijos moksleivius papasakoti apie savo veiklą, supažindinti, su kokiais lūkesčiais bei iššūkiais jie susiduria vykdydami savanorišką veiklą seniūnijoje. Gimnazijos jaunųjų maltiečių vadovė Laima Žemaitienė padėkojo viešnioms už apsilankymą, jaunatviškos savanorystės motyvaciją, už gražius linkėjimus tiesiantiems pagalbos ranką tiems, kuriems galime padėti.

 

                                                                                 Simno gimnazijos jaunoji maltietė

                                                                                                                       Austėja Abromaitytė