Edukacinis užsiėmimas Simno bibliotekoje

Rugsėjo 14 dieną Simno bibliotekoje vyko edukacinis užsiėmimas „Piešimas ant puodelių“, kurį organizavo Alytaus rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras. Jo tikslas – psichikos sveikatos stiprinimas, teigiamų emocijų suteikimas.

Edukatorė Jelena Rudakova visiems dalyviams išdalino po vienspalvį puodelį, supažindino su piešimo specifika ir ragino savarankiškai kurti raštą, pasirinkti norimas spalvas.

Pats procesas buvo malonus ir atpalaiduojantis. Kai kurie dalyviai stebėjosi savo gebėjimais ir nuoširdžiai tuo džiaugėsi, nes paėmus į rankas teptuką raštai „gimė“ savaime. Džiugu, kad edukacinio užsiėmimo dalyviai piešdami ant puodelių ne tik puikiai atsipalaidavo, bet ir įdomiai praleido valandą kitokioje aplinkoje. O kiek „laikysis“ nenusiplovę piešinėliai, priklausys nuo kiekvieno dalyvio, nes „namų darbams“ jie gavo užduotį – orkaitėje „iškepti“ puodelius.

Bibliotekininkė Lina Daniulevičienė