Sveikiname! Respublikiniame konkurse „Clarinetto Virtuoso“ – I vieta!

Balandžio 12-22 dienomis vyko IV respublikinis nuotolinis konkursas „Clarinetto Virtuoso“. Konkurse, kurį organizavo Panevėžio muzikos mokykla, dalyvavo  moksleiviai iš 9 Lietuvos muzikos ir meno mokyklų. Dalyvius vertino kompetentinga Lietuvos žinomų atlikėjų ir nusipelniusių pedagogų vertinimo komisija. Džiugu, kad pirmą kartą Simno gimnazijos istorijoje pūtikui (klarnetas), 3-ios klasės mokiniui (mokytoja Danutė Petrikienė), Majui Žulkui  pavyko laimėti I vietą Lietuvoje. Konkursui ugdytinį paruošė ir jam akompanavo mokytojas ekspertas Dainius Platūkis. Palinkėkime ir toliau Alytaus rajone auginti jaunuosius talentus ir puoselėti pučiamųjų instrumentų profesionalią grojimo kultūrą.

Muzikos mokytojas ekspertas Dainius Platūkis