Šauniausio ir taikliausio šaulio rinkimai

Gruodžio 11 dieną LŠS Karininko Antano Juozapavičiaus šaulių 1-osios rinktinės Alytaus r. Dominyko Jėčio-Ąžuolio 108-os kuopos Simno gimnazijos jaunieji šauliai organizavo šauniausio ir taikliausio šaulio rinkimus. Šauniausio šaulio rinkimuose dalyvavo 11 jaunųjų šaulių: jie varžėsi viktorinoje, atliko topografijos ir pastabumo užduotis, šaudė iš pneumatinio šautuvo. Susumavus rezultatus, šauniausio šaulio ,,titulas“ atiteko Audriui Deščerui. Jaunesniųjų grupėje taikliausiai šaudė Paulina Žukauskaitė, antras liko Justinas Narauskas, o trečia – Aistė Kvedaravičiūtė. Vyresnių grupėje nugalėjo Audrius Deščeras, antra liko Augustė Vasiljevaitė, trečias – Aivaras Narauskas. Nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais ir asmeniniais prizais.

Tą pačią dieną jaunoji šaulė Miglė Pujanauskaitė Alytaus šaulių namuose atstovavo gimnazijos būrelį apskrities renginyje „Šauliškos Kalėdos 21“ ir pateko į finalą – jai buvo įteikta asmeninė dovana.

Danutė Gudaitienė,

gimnazijos jaunųjų šaulių būrelio vadovė