Atvirukai seneliams

„Kalėdos yra tikriausios, kai mes jas švenčiame dovanodami meilės šviesą tiems, kam jos labiausiai reikia…“ (Ruth Carter Stapleton)

Šiltas apkabinimas yra tobula šv. Kalėdų dovana – jos dydis tinka visiems, ją labai lengva „grąžinti“ atgal. Bet šiuo laikotarpiu mes negalime apkabinti kiekvieno stokojančio žmogaus ir pasidalinti su juo savo šiluma… Todėl Simno gimnazijos antros klasės mokiniai sugalvojo pradžiuginti senelius savo kurtais atvirukais ir maža saldžia dovanėle. Antrokų darbelius mokytoja pasiūlė padovanoti Kalvarijos ligoninės slaugos skyriaus seneliams, kuriems šiuo metu labai reikia artimo žmogaus šilumos. Mažas mokinių dėmesys labai pradžiugino senelius, todėl, ruošdami mielas dovanėles senoliams, antrokai nutarė, kad kitais metais nudžiugins dar daugiau senelių!

Pradinių klasių vyr.mokytoja Eglė Minevičė