„Šaltibarščiai“

Simno gimnazijos neformaliojo vaikų švietimo ugdymo grupės „Mažoji laboratorija“ mokiniai vykdė ilgalaikį projektą „Užaugink svogūną“. 2a klasės mokiniai ilgiau negu dvi savaites klasėje ant palangės augino atsineštus svogūnus. Ugdytiniams labiausiai patiko stebėti augalo šaknų sistemos pakitimus, o vėliau galėjo tyrinėti bei matuoti išlendančius žaliuosius augalo „daigelius“. Aptarę įvairias svogūno panaudojimo galimybes mokiniai nutarė, kad skaniausias „pritaikymo“ būdas bus pasigaminti šaltibarščių. VšĮ „Bruneros“ darbuotojos mokiniams davė reikalingų produktų ir paaiškino bei padėjo atlikti įvairius paruošiamuosius darbus.

      O po gamybos „proceso“: „Niam, niam…“ – čepsėjo burnytės ir dantukai… Pagamintu patiekalu vaišinosi ir pirmokai.

Pradinių klasių vyr. mokytoja Eglė Minevičė