Piešinių konkursas „Mano svajonių žirgas“

Skelbiame Alytaus r. Simno gimnazijos direktorės Jolantos Gudelienės ir Vaidos Žvirblės – JK ,,Žvirblio žirgas“ savininkės – inicijuoto piešinių konkurso „Mano svajonių žirgas“, kuriame dalyvavo Simno gimnazijos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai, nugalėtojus. Ugdytiniai piešė grupėse užsiėmimų metu pasirinkta technika bei priemonėmis.
Konkurso nugalėtoja Andrėja Kvederavičiūtė bus apdovanota individualia pamoka (treniruote) JK ,,Žvirblio žirgas“ žirgyne.
Aktyviausiai dalyvavusi ,,Pelėdžiukų“ grupė gaus papildomą prizą – edukacinę išvyką į žirgyną.
Simno gimnazijos direktorės padėkos raštais bus apdovanoti: mama Alina Dapkūnaitė – Norkūnienė ir tėtis Rolandas Jarusevičius. Dėkojame tėveliams už gražią iniciatyvą: jie dalyvavo konkurse ir su visais pasidalino savo piešimo talentu.
Konkurso dalyvių darbai bus eksponuojami Alytaus r. Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo patalpose ir virtualioje erdvėje – gimnazijos socialinio tinklo facebook puslapyje.