Simno gimnazijos mokinių komanda ,,Mirono kelyje“

Gegužės 20 dieną Alytaus r. Simno gimnazijos mokinių komanda dalyvavo tradiciniame Vlado Mirono estafetiniame bėgime ,,Mirono kelias“ ir istorijos žinių konkurse, vykusiuose Dauguose. Šiemet renginys, po dvejų metų pertraukos, vyko jau vienuoliktą kartą. Renginio pradžioje mokiniai ir svečiai dalyvavo šventose mišiose Daugų Dievo apvaizdos bažnyčioje. Po jų Daugų V. Mirono vardo gimnazijos direktorius davė startą 10 kilometrų bėgimui. Paskutiniame etape bėgęs IVag klasės mokinys Andrius Vaisvalavičius į Daugų gimnazijos stadioną įbėgo antras. Istorinių žinių konkurse mūsų gimnazistai užėmė penktą vietą. 

Džiugu, kad šiais metais Simno gimnazijos komanda rezultatą pagerino keliais „laipteliais“: bendroje įskaitoje (iš 9 dalyvavusių mokyklų) užėmėme trečią vietą ir gavome dovanų kuponą plaukimui baidarėmis, kurį įteikė Daugų Dievo apvaizdos bažnyčios klebonas Vidas Jelinskas.

Dėkoju visai komandai už puikius rezultatus!

Danutė Gudaitienė

gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja