„APDO‘22“

Gegužės 20 dieną Simno gimnazijoje vyko tradicinis renginys „APDO’22“, kurį organizavo Mokinių taryba. Jo tikslas – pagerbti šiais mokslo metais vienoje ar kitoje srityje pasižymėjusius mokinius bei mokytojus, gimnazijos darbuotojus. Buvo paskelbtos šios nominacijos:

Metų protas – Povilas Dainauskas.

Metų draugai/ės – Rugilė Brusokaitė ir Augustė Marcinkevičiūtė.

Metų klasė – IIIag.

Metų sportininkas – Majus Dovydas Reblys.

Metų mokytoja – Danutė Gudaitienė.

Metų frazė – „Chebra, mušim bebrą“ (mokytoja Aldona Baležentienė).

Metų renginys – „Naktis mokykloje“.

Metų aktyvistas – Aivaras Narauskas.

Metų talentas – Kipras Miesčionaitis.

Metų darbuotojas – vairuotojas Sigitas Mizara.

Metų ambasadorius – Aivaras Narauskas.

Susirinkusiems svečiams gerą nuotaiką „dovanojo“ gimnazijos šokėjų kolektyvai: „Sirenos“, pašokusios tvistą, ir „Mažieji šokėjai“ – smagų „Dominyko rokenrolą“. Dainavo IIIag klasės mokinė, „APDO’21“ išrinkta metų talentu, Laura Kisieliūtė.

Renginio pabaigoje gimnazijos direktorė Jolanta Gudelienė įteikė padėkas olimpiadų bei konkursų nugalėtojams. Už bendradarbiavimą bei paramą renginių metu padėkas įteikė ir nuolatiniams gimnazijos rėmėjams: Alytaus rajono savivaldybės tarybos nariams Gintautui Radžiukynui, Jūratei Overaitytei, Danieliui Jakubavičiui, pramogų kompleksui „Žvirblio žirgas“, UAB „Lauveka“, bendrovei „Atžalynas“ ir jos vadovui Algiui Žėkui. Padėkojo ir partneriams: Alytaus rajono savivaldybei, Alytaus rajono Simno seniūnijai, Simno bažnyčios klebonui Raimundui Žukauskui. Jiems skirtą muzikinį kūrinį atliko Laura Kisieliūtė.

Ypatingai dėkojame renginio „APDO’22“ rėmėjams: buvusiam mokiniui – advokatui Ramūnui Mikulskui – už dovaną „Metų protui“ bei pažintinę kelionę „Metų klasei“, parduotuvės „VisataU“ (internetinė parduotuvė www.visatau.lt) vadovui, IĮ direktorei Genovaitei Guževičienei, buvusiai gimnazijos mokytojai Virginijai Guževičienei.

Džiaugiamės, kad renginys visiems suteikė gražių emocijų!

Mokinių taryba