Karjeros diena „Šok į tėvų klumpes“

Birželio 15 d. Alytaus r. Simno gimnazijoje vyko Karjeros diena „Šok į tėvų klumpes“. Netradicinės dienos veiklose dalyvavo 5-III g klasių mokiniai. Jie ne tik mokėsi ekonominio raštingumo, savęs pažinimo, bet ir susipažino su dominančiomis profesijomis. Klasių vadovai su auklėtiniais stebėjo ir aptarė filmus apie dominančias profesijas, kūrė ir pristatė svajonių profesijos plakatus, atliko specialybės ir asmenybės nustatymo testus.

Studijų kryptis pristatė Alytaus kolegijos atstovai, su Alytaus pataisos namų pareigūno profesija supažindino šios įstaigos darbuotoja. Grupines konsultacijas vedė Alytaus jaunimo užimtumo skyriaus konsultantė Ieva Grigaitienė. 7a klasės mokiniai buvo išvykę į Alytaus užimtumo tarnybą, kur sužinojo apie paklausias specialybes ir padėtį darbo rinkoje. II g klasės mokiniai vyko į Lazdijų Krašto muziejų, kur susipažino su muziejininko specialybe.

Dėkojame visų įstaigų atstovams už bendradarbiavimą supažindinant moksleivius su karjeros pasauliu.

Socialinė pedagogė  Žaneta Bagdžiūnienė