DofE edukaciname renginyje „Pažink savo stiprybes ir išlaisvink kūrybiškumą“.

Gruodžio 8 dieną Vilniuje, viešbutyje „Best Western“, vyko renginys DofE bendruomenei, kuriame dalyvavo ir Alytaus r. Simno gimnazijos gimnazistai: Simas (IA), Paulius (IIIA), Arvydas (IIIA) ir Povilas (IIIA). Juos lydėjo mokytojos – programos vadovė Vineta Dzeikauskienė ir žygių vadovė Danutė Gudaitienė.
Renginį vedė karjeros konsultantė, „Darnaus Žmogaus“ centro vadovė, „Kalba. LT“ lektorė Renata Škimelienė bei socialinių mokslų daktaras ir kūrybiškumo ugdymui skirtų knygų autorius Gediminas Beresnevičius. Klausydamiesi paskaitų, atlikdami pateiktas užduotis, diskutuodami tarpusavyje, renginio dalyviai ne tik analizavo temas apie kūrybiškumą, savęs pažinimą, tikslų kėlimą ir jų realizavimą, bet ir kūrybinėse dirbtuvėse atliko įvairias kūrybines užduotis, vaišinosi DofE dalyvių gamintais pyragais.
Plačiau apie renginį – https://byt.lt/FFnxk
Prieš iškeliaujant į namus, aplankyta Vilniaus kalėdinė eglutė. 🎄