Projektas „Sėk, augink, tyrinėk“

Simno gimnazijos 3 klasės mokiniai penktadienio ryte baigė ilgalaikį projektą „Sėk, augink, tyrinėk“, kurį pradėjo pavasarį, klasėje ant palangės daigindami pupeles, arbūzus ir kitas sėklas. Paskui daigelius nuvežė į daržą pas Pauliną Girdžiūnaitę, kur mergaitė visą vasarą rūpinosi augalais. Rudenį sulaukėme pirmojo arbūzų derliaus, kurį valgėme net tris dienas. Paulina su mama Birute nuskynė pupeles ir išdžiovino, o vėliau jas smagiai klasėje išlukštenome. Gimnazijos valgykloje teoriškai pasimokinę virti sriubą ir susipažinę su saugiu elgesiu naudojant aštrius įrankius, kibome į darbus. Mums reikėjo nuskusti ir sutarkuoti bei supjaustyti morkas, bulves bei nulupti svogūnus. Vėliau stebėjome daržovių kepinimo procesą, apie kurį mielai papasakojo valgyklos darbuotojos. Trečiokai ne tik patys valgė ir gyrė išvirtą sriubą, bet ir pavaišino ja visus gimnazijos mokinius, mokytojus.
Pradinių klasių vyr. mokytoja Eglė Minevičė