Gimnazijos tinklininkų startai

Balandžio 25 ir 27 dienomis Miroslavo gimnazijoje vyko  rajono bendrojo lavinimo mokyklų merginų ir vaikinų tinklinio varžybos. Mūsų merginų komanda nusileido tik daugiškėms, o vaikinai – Miroslavo gimnazistams, tad abi komandos liko antros. Geriausia merginų komandos žaidėja pripažinta IVag klasės mokinė Gintarė Matusevičiūtė, o vaikinų – Lukas Videika (IVag klasė). Jiems aikštelėje puikiai talkino Eglė ir Ieva Ūselytės, Daiva Pilvelytė, Rytis Burneika, Justinas Kadzilauskas, Tomas Maslianikas ir Mindaugas Šreiberis. Komandoms buvo įteiktos taurės, diplomai, žaidėjams – medaliai, o geriausiems žaidėjams – asmeniniai prizai.

Kūno kultūros mokytoja  Danutė Gudaitienė