Alytaus rajono moksleivių futbolo varžybos

2017 m. spalio mėn. 17 dieną Simno gimnazijos stadione įvyko Alytaus rajono moksleivių futbolo varžybos – rungtyniaudamos tarpusavyje, keturios komandos „pasidalino“ prizines vietas.

Po dvejų metų pertraukos čempionų taurę iškovojo Simno gimnazijos pirmoji komanda, rezultatu 5:2 įveikusi Butrimonių, 5:1 – Alovės ir 4:0 – Simno gimnazijos jaunesniuosius draugus.

Antrą vietą užėmė Butrimonių gimnazijos komanda, rezultatu 8:0 įveikusi jaunuosius simniškius ir 4:3 nugalėjusi aloviškius.

Trečia vieta atiteko Daugų gimnazijos Alovės skyriaus futbolininkams, kurie rezultatu 4:1 nugalėjo jaunuosius simniškius.

Ketvirta liko Simno gimnazijos antroji komanda.

Simno gimnazijos komandų žaidėjai lanko NVŠ  rogramos „Vaikų užimtumas sportinių žaidimų pagalba“ užsiėmimus.

Simno gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Danguolė Grėbliūnienė prizininkams įteikė taures, medalius, diplomus.

Geriausi komandų žaidėjai: Laurynas Rutkauskas ir Mantas Matulevičius iš Simno, Simas Brazinskas iš Alovės ir Žilvinas Genys iš Butrimonių – buvo apdovanoti statulėlės.

Varžybas finansavo Alytaus rajono savivaldybė.