Žemės diena

Kasmet kovo 20 dieną viso pasaulio žmonės pažymi Pasaulinę Žemės dieną. Minėdami šią šventę, Simno gimnazijos I ag ir II ag mokiniai dalyvavo netradicinėje pamokoje „Stabdykime klimato kaitą“.

Gimnazistai aktyviai rungėsi projektui Erasmus+ „Stop climate change-together Europe achieves more“ parengtame žaidime „Mąstyk ir judėk“, kurio kopiją gegužės mėnesį projekto dalyviai vešis į Olandiją, kur jau tarptautinės mokinių komandos rodys žinias apie klimato kaitą.

Puikiai sekėsi abiems komandoms, todėl nugalėjo draugystė ir bendras projekto šūkis „Stop climate change“.

Biologijos mokytojaR.Pavolienė