Simno maltiečiai Pavasarinėje Maisto banko akcijoje

Kovo 22–23 dienomis Lietuvoje vyko Pavasarinė Maisto banko akcija, kurioje dalyvavo ir Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai: šeštadienį jie „dovanojo“ savo laiką, dalyvaudami šioje Gerumo šventėje. Gimnazijos maltiečių vadovė džiaugėsi, kad savanorių gretos auga: drauge su gimnazistais – Ieva, Austėja, Karolina, Germantu – akcijoje dalyvavo ir direktoriaus pavaduotoja Vita Jatkauskienė, mokytoja Danutė Gudaitienė. Alytuje, „Maximos“ parduotuvėje, sulaukėme 200 aukotojų, surinkome 493 vienetus maisto produktų, kurie bus išdalinti Simno gimnazijos daugiavaikėms šeimoms bei seniūnijoje gyvenantiems vienišiems seneliams.

,,Džiaugiamės prasmingai praleistu laiku, kuris praturtino mūsų širdis, – sakė jaunosios maltietės, – darėme gera dėl tų žmonių, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos.“ Akcijos koordinatorė Laima Žemaitienė kalbėjo: ,,Surinktas maistas jau iki šv. Velykų bus dalijamas paruoštuose paketuose labiausiai stokojantiems. Dalyvavome didelėje Gerumo šventėje Lietuvoje, todėl dar kartą dėkojame visiems aukojusiems, padovanojusiems šypseną, parodžiusiems gerą valią ir dosnią širdį.“

Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai