Simno gimnazijos mokinių komanda ,,Mirono kelyje“

Gegužės 15 dieną Simno gimnazijos mokinių komanda dalyvavo tradiciniame Dauguose vykstančiame Vlado Mirono estafetiniame bėgime ,,Mirono kelias“ ir istorijos žinių konkurse. Šiemet renginys vyko jau dešimtą kartą. Mokiniai ir svečiai renginį pradėjo dalyvaudami šventose mišiose Bukauciškių koplyčioje. Po mišių Alytaus rajono meras Algirdas Vrubliauskas davė startą 10 kilometrų bėgimui, kuriame paskutiniame etape bėgęs IIIag klasės mokinys Arnas Ručys į gimnazijos stadioną atbėgo penktas. Istorinių žinių konkurse mūsų gimnazistai taip pat buvo penkti.

Džiugu, kad kiekvienais metais mūsų komanda rezultatą pagerina vienu „laipteliu“ – bendroje įskaitoje iš 11 dalyvavusių mokyklų užėmėme penktą vietą. Dėkoju visai komandai už puikius rezultatus.

Danutė Gudaitienė

kūno kultūros mokytoja