Kalėdinis bėgimas Simne

Gruodžio 12 dieną Simno gimnazijoje vyko Kalėdinis bėgimas „Žiemą šalta – bėgti šilta“, organizuotas bendradarbiaujant su Euro vaistine ir renginiu „Vilniaus Kalėdinis bėgimas“. Šventėje dalyvavo ir apdovanojimams medalius atvežė programos „Jaunimas gali“ koordinatorius Arminas Vareika.

Neišsigandę vėsaus oro, susirinko apie 90 bėgikų. Prieš bėgimą visi pagal muziką atliko nuotaikingą mankštą. Jaunesni dalyviai gimnazijos stadione apibėgo ratą, o vyresniems papildomai reikėjo įveikti ratą Jonų parke. 60 dalyvių, greičiausiai pasiekusių savo amžiaus grupėse finišą, buvo apdovanoti gražiais atminimo medaliais. Po bėgimo mokiniai, atsigaivinę karšta arbata ir paragavę kalėdinių sausainių, šventę pratęsė sporto salėje, kur vyko įvairūs žaidimai. Renginio veiklas vedė gimnazijos programos „Jaunimas gali“ dalyviai.

Dėkoju Simno specialiosios mokyklos mokiniams, kurie dalyvavo šventėje. Džiugu, kad vyksta gražus abiejų Simno mokyklų bendradarbiavimas.

Danutė Gudaitienė

gimnazijos fizinio ugdymo mokytoja