Dėmesio! Nuo kovo 22 d. koreguojamos Simno gimnazijos ugdomosios veiklos.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2021 m. kovo 17 d. nutarimu Nr. 157 „Dėl 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 „Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ pakeitimo“, Alytaus r. Simno  gimnazijos ir jos ikimokyklinio ugdymo skyriaus  ugdomosios veiklos kovo 22-31 dienomis bus organizuojamos taip:

Kontaktiniu būdu bus ugdomi:

• ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikai;
  • pradinio ugdymo mokiniai.

Kontaktinio ugdymo metu privaloma užtikrinti valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovo nustatytų asmenų srautų valdymo, saugaus atstumo laikymosi ir kitas būtinas visuomenės sveikatos saugos, higienos, asmenų aprūpinimo būtinosiomis asmeninėmis apsaugos priemonėmis sąlygas.

Visi 5-8, I-IV g klasių mokiniai ir toliau mokysis nuotoliniu būdu pagal gimnazijoje patvirtintą tvarką. Mokymui bus naudojamos bendradarbiavimo platformos (pagal susitarimą): Microsoft Teams ir Zoom, lankomumas ir pažangumas fiksuojamas gimnazijos dienyne Tamo.

Pamokos vyksta pagal 2020-2021 m. m. tvarkaraštį įprastu laiku, nuo 8.30 val.

Mokiniai nuotolinio mokymo(si) metu privalo laikytis bendrų susitarimų, o pamokų laiku turi būti pasiekiami el. paštu, telefonu ar kitomis ryšio priemonėmis.

Mokinių pavėžėjimo grafikas nuo kovo 22 d. yra paskelbtas svetainėje.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos rekomendacijos nuo kovo 22 d. grįžtantiems į mokyklas mokytis ir dirbti yra paskelbtos svetainėje.

Būkite sveiki!