Simno gimnazistai – teisinių žinių konkurso „Temidė“ prizininkai

Šiais metais Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato organizuojamas teisinių žinių konkursas „Temidė“ persikėlė į virtualią erdvę. Pirmajame konkurso etape rungėsi vienuolika komandų. Simno gimnazijai atstovavo III g klasės mokinių komanda „Simno patruliai“. Po įnirtingos kovos paaiškėjo, kad pirmąją vietą užėmė Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos komanda, antrąją – jaunųjų policijos rėmėjų komanda, o trečiąją vietą užėmė Simno gimnazijos komanda „Simno patruliai“, kuriai atstovavo III ag klasės mokiniai Ada Tarasevičiūtė, Gabija Babikaitė, Miglė Pujanauskaitė, Deivydas Zmejauskas, Rugilė Miliauskaitė.

Visi prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti dovanomis. Džiugu, kad Simno gimnazijos komanda demonstruoja puikias teisines žinias ir kelintus metus iš eilės užima prizines vietas.

Dėkojame konkurso organizatoriams už galimybę dalyvauti konkurse ir „papildyti“ teisinių žinių bagažą.

                                                                                  Socialinė pedagogė Žaneta Bagdžiūnienė