Solidarumo bėgimas Simno gimnazijoje

Alytaus r. Simno gimnazijoje startavo ,,Solidarumo bėgimo“ akcija, kurią inicijuoja organizacija „Gelbėkit vaikus“. Dėl susidariusios situacijos Lietuvoje, t. y. viruso Covid-19 plitimo, bėgimas gimnazijoje buvo organizuojamas atskiroms klasėms. 7a klasės mokiniai dalyvavo Alytaus r. Simno specialiosios mokyklos organizuotame solidarumo bėgime ir specialiosios Olimpiados programos „Jaunieji atletai“ veiklose.

Šiemet Solidarumo bėgimo tikslai – pozityvios tėvystės programos įgyvendinimas Lietuvoje bei pagalba negalią turintiems vaikams Ukrainoje. Kad ši akcija svarbi, įrodo Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės dėmesys solidarumo bėgimui ir jos linkėjimas: ,,Visiems bėgimo dalyviams – greitų kojų ir geros nuotaikos! O dar – žinojimo, kad darote labai gerą darbą dėl vaikų, kurių šeimose kyla sunkumų. Taip pat dėl vaikų, gyvenančių tose Ukrainos vietose, kur tebevyksta karas. Kai iš visos širdies norime palaikyti, tai ir vadinasi solidarumu. Ir kuo jūsų daugiau, tuo pagalba didesnė”.

Fizinio ugdymo mokytojai