Sveikiname 5a klasės mokinį Kiprą Miesčionaitį

Gruodžio 8 dieną Garliavoje vyko I-asis Respublikinis jaunųjų atlikėjų pučiamaisiais ir mušamaisiais muzikos instrumentais konkursas „Vaikystės vėjas 2021“. Jame dalyvavo ir Alytaus r. Simno gimnazijos 5a  klasės mokinys Kipras Miesčionaitis. Konkurso dalyviai buvo suskirstyti į amžiaus grupes pagal metus: 7-8 metų (A gr.), 9-10 – (B gr.), 11-12 – (C gr.)… Kipro amžiaus grupėje (C) dalyvavo apie 30 muzikantų iš visos Lietuvos mokyklų. Susumavus konkurso rezultatus paaiškėjo, kad Kipras Miesčionaitis užėmė II vietą (mokytojas ir koncertmeisteris – mokyt. ekspertas Dainius Platūkis).

Linkime Kiprui sėkmės mokantis groti, tobulinant muzikavimo įgūdžius. Džiaugiamės, kad jis noriai dalyvauja konkursuose –  tai jau trečias pripažinimas Respublikoje!

 

Muzikos mokytoja Dainius Platūkis