„Velykinė dekoracija“ bibliotekoje

Kiekvienais metais prieš didžiąsias metų šventes gaminame puošmenas ne tik sau, bet ir artimiesiems. Šiemet vaikams pasiūliau pasigaminti „veltą margutį“. Vėlimas adata – gana brangus užsiėmimas, nes reikia ne tik vilnų, bet ir specialių adatų, kurios, pasirodo, gali greitai nulūžti. Vėlimui reikia skirti ir nemažai laiko, todėl edukacija užtruko ne vieną užsiėmimą ir darbeliams vaikai „atidavė“ po dalelę savo širdies.

„Margučiuose“ dominavo geltona ir mėlyna spalvos, nes edukacijoje dalyvavo ir ukrainiečiai. Velti margučiai keliaus į kiekvieno gaminusio mokinio namus ir džiugins ne tik jų, bet ir tėvelių bei artimųjų širdis. O mums smagu, kad didžiausių bundančio pavasario švenčių išvakarėse galėjome pabūti drauge, prisiminti mūsų krašto papročius ar susipažinti su naujomis tradicijomis.

Alytaus rajono viešosios bibliotekos
Simno filialo vyresn. bibliotekininkė
Lina Daniulevičienė