Pirmokų abėcėlės šventė

Visi mokslai prasideda nuo abėcėlės… Kadangi pirmokai jau išmoko lietuvių kalbos raides ir moka skaityti, gegužės 5 dieną Simno gimnazijoje vyko tradicinė „Abėcėlės” šventė.

Mokiniai deklamavo eilėraščių posmus, prasidedančius įvairiomis raidelėmis, sudarė ir skaitė žodžius, dainavo, šoko, vaidino. Pirmokams talkino penktokės Viltė ir Agnė. Didelis ačiū joms.

Puiki nuotaika liudijo mokinukų džiaugsmą, kad jau pažįsta raides ir geba savarankiškai skaityti. Visi nekantriai laukė iškilmingiausios dalies, kada direktoriaus pavaduotoja ugdymui Danguolė Grėbliūnienė įteiks „Pirmoko pažymėjimus“, liudijančius, kad mažieji mokinukai jau „susidraugavo“ su raidėmis. Kiekvienam pirmokui mokytojos padovanojo po knygelę, tėveliai taip pat gavo simbolines dovanėles. Renginio pabaigoje visi pirmokėliai padainavo dainą „Abėcėlė“ ir nuskubėjo į klases džiaugtis dovanomis.

Pradinių klasių mokytoja Danutė Petrikienė