Simno gimnazistai atostogas pradėjo dalyvaudami „Jaunimas gali“ šventėje

Spalio 29 dieną Kėdainių arenoje vyko Kazickų Šeimos fondo programos „Jaunimas gali“ sezono pirmoji šventė, kurioje Simno gimnazijos atstovai ir kiti programos dalyviai jėgas išbandė rungtyniaudami krepšinio aikštelėje bei atlikdami įvairius krepšinio technikos pratimus. Puikiai sekėsi mūsų gimnazijos vaikinų komandoms, kurios šventė pergales, nedaug nuo jų atsiliko ir merginų

komandos.

Pertraukėlių metu dalyviai ne tik atliko įvairias užduotis, bet ir ragavo „Kauno grūdų“ sriubas, bendravo su Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkais, dalyvavo diskusijoje su Benediktu Vanagu, šoko hip-hopą su Žiba Sidryte, atvykusia iš Amerikos.

Po šventės Simno gimnazistai namo grįžo puikiai nusiteikę – prasidėjo rudens atostogos!

Kūno kultūros mokytojas Juozas Bagdanavičius