Sveikiname 4a klasės mokinį Vakarį Urbanavičių, 3a klasės mokinę Svajūnę Valaikaitę, 2b klasės mokinį Einorą Klimavičių.

Kovo 6 d. šaškių turnyro laimėtojai, Simno gimnazijos pradinukai, vyko į Daugų Vlado Mirono gimnaziją, kur dalyvavo rajono pradinių klasių mokinių šaškių turnyre, skirtame Kovo 11-ąjai.  Į turnyrą atvyko aštuonios komandos iš įvairių rajono mokyklų. Dalyvius pasveikino ir sėkmės žaidime palinkėjo Daugų gimnazijos direktoriaus pavaduotoja. Prasidėjo atkaklios ir garbingos kovos: mūsų jaunieji šaškininkai parodė didelį entuziazmą, norą žaisti ir nugalėti, todėl iškovojo III vietą ir buvo apdovanoti diplomu, medaliais ir taure.

Dar kartą sveikiname pradinukų komandą: 4a klasės mokinį Vakarį Urbanavičių, 3a klasės mokinę Svajūnę Valaikaitę, 2b klasės mokinį Einorą Klimavičių. Manau, šie darbštūs, perspektyvūs šaškininkai ateityje pasieks dar svaresnių laimėjimų. Sėkmės jiems!

pradinių klasių mokytoja

 Laima Jurčiukonienė