Gimnazijos mokiniai X-ajame jaunųjų Lietuvos atlikėjų konkurse „Sentimentai valsui 2019“

Balandžio 10 dieną Dauguose vyko X-asis jaunųjų Lietuvos atlikėjų konkursas „Sentimentai valsui 2019“, kuriame dalyvavo 70 atlikėjų (solistų ir ansamblių) iš daugybės Lietuvos miestų ir miestelių. Jame dalyvavo ir Simno gimnazijos liaudiškos muzikos kapela, kurią lydėjo sėkmė – kolektyvas ne tik buvo įvertintas diplomu, bet susilaukė ir audringo žiūrovų palaikymo! Konkurse grojo šie gimnazijos mokiniai: Gintarė Giniūnaitė, Jovita Kvederavičiūtė, Viktorija Krušnaitė, Germantas Rutkauskas, Audrius Kričena, Paulius Stankevičius, Aivaras Narauskas. Liaudiškos muzikos kapelą konkursui paruošė mokytojas ekspertas Dainius Platūkis. Vertinimo komisijai vadovavo LTMA prof. A.Žvirblytė.

Muzikos mokytojas  ekspertas Dainius Platūkis