Simno gimnazistai – „Jaunimas gali“ renginyje „Diena su uniforma“

Kunigaikščio Vaidoto batalionas, bendradarbiaudamas su Kazickų Šeimos Fondo programa „Jaunimas gali“, suteikė išskirtinę galimybę interaktyviai susipažinti su Lietuvos kariuomene, todėl balandžio 26 dieną Alytaus r. Simno gimnazijos ir kitų programos dalyvių komandos svečiavosi batalione, kur įdomiai praleido laiką. Kunigaikščio Vaidoto mechanizuotojo pėstininkų bataliono vadas, plk. ltn. Eugenijus Lastauskas pristatė, kas yra Lietuvos kariuomenė, kam ji reikalinga. Jaunimas dalyvavo kariniame iššūkyje: ne tik susipažino su įvairiais ginklais, bet ir šaudė, susipažino su maskuote, lankėsi kareivinėse, dalyvavo orientaciniame žygyje. Kariškiai poligone dalyvius „pavėžėjo“ šarvuočiu M113. Renginio dalyviai džiaugėsi pažintimi su Lietuvos kariuomene ir prasmingai praleistu laiku.

 

Kūno kultūros mokytoja

Danutė Gudaitie