Simno gimnazijos maltiečių pavasarinės bendrystės dovanos seneliams

Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai, „nešini“ pavasarinėmis nuotaikomis, aplankė Miroslavo globos

cof

namų gyventojus. Mokinių nuoširdžius sveikinimus ir linkėjimus lydėjo muzikos garsai, kuriuos akordeonu atliko jaunieji maltiečiai Audrius ir Paulius. Prie vaišių stalo nuoširdžiai bendravome: mes skaitėme eilėraščius, o seneliai pasidalino praeities prisiminimais, ką gyvenime dirbo, kur gyveno. Kartu su socialine darbuotoja aplankėme palatose gulinčius, negalinčius vaikščioti senolius. Jiems taip pat palikome sveikinimus, padėkos žodžius, linkėjimus, kuriuos užrašėme gimnazistų pieštuose atvirukuose.

 Kiekvienas susitikimas ir apsilankymas Miroslavo globos namuose visiems yra abipusė dovana ir džiaugsmo akimirkos. Socialinė darbuotoja padėkojo už aplankymą, gražius ir gerus žodžius, o jauniesiems maltiečiams viešnagė senelių globos namuose buvo dar viena prasminga pamoka gyvenime.

 

Simno jaunieji maltiečiai