Pradinukų ekskursija į Kauną

Gegužės 22 dieną, kuri buvo labai saulėta ir karšta, Simno gimnazijos 2a, 2b ir 3a klasės mokiniai, lydimi mokytojų Laimos Jurčiukonienės, Jolantos Mikelionienės ir Eglės Minevičės, vyko į Kauną. Jie aplankė Tado Ivanausko zoologijos muziejų, kuriame matė daug įvairių gyvūnų iškamšų, įvairiaspalvių drugelių, vandens gyvių. „Velnių muziejuje“ apžiūrėjo velnių skulptūras iš medžio. Išvykos metu mokiniai „išbandė“ ir naują transporto priemonę – į kalną kilo funikulieriumi. Pradžioje daugelis išsigando, bet, vagonui pradėjus važiuoti ir kilti, visi nusiramino, nudžiugo ir mėgavosi nauja patirtimi. Kauno miesto zoologijos sode mokinius „pasitiko“ įvairiausių rūšių gyvūnai: visiems patiko mažosios beždžionėlės, papūgos, vandens gyvūnas ruonis ir „ilgosios“ žirafos, kurios lyg specialiai išlindo su mažaisiais lankytojais pasisveikinti. Nors diena ir buvo karšta, bet mokiniai daug pamatė, nemažai sužinojo, todėl ir nuovargio nejautė, nes gerai nusiteikę grįžo namo.

 

Pradinių klasių mokytoja Eglė Minevičė