Išvyka į Alytaus lėlių teatrą „Aitvaras“

Lapkričio 29 dieną Simno gimnazijos pirmokai kartu su mokytoja Danguole Ardzevičiene vyko į Alytaus lėlių teatrą stebėti spektaklio ,,Kontis ir Tvarkius“, kurį pristatė lėlių teatras „Aitvaras“ ir didžiausia pakuočių atliekų tvarkymo organizacija Lietuvoje – VšĮ „Žaliasis taškas“. „Kontis ir Tvarkius“ – pirmasis lėlių spektaklis vaikams, pasakojantis apie būdus, kaip galima rūpintis mus supančia aplinka, mokantis rūšiuoti atliekas ir atsakingiau įsigyti naujus daiktus. Spektaklis sukurtas pagal to paties pavadinimo Aldonos Zinkevičiūtės-Jankauskienės knygą. Pagrindiniai pasakos veikėjai – konteineris Kontis ir peliukas Tvarkius – savo kelyje susiduria su vaikams gerai pažįstamais daiktais, žaislais, baldais. Kontis ir Tvarkius per jautrų santykį vienas su kitu ir supančia aplinka padeda vaikams suprasti aplinkosaugos reikšmę ir paskirtį. Spektaklio metu mažieji žiūrovai pabuvo „aktoriais“ – dalyvavo pasakojimo veiksme, todėl vaikams išvyka ir naujos patirtys labai patiko. Po smagaus ir pamokančio spektaklio pirmokėliai nusifotografavo su aktorėmis bei kūrinio autore.

Mokytoja Danguolė Ardzevičienė