Susitikimas su aktore Kristina Savickyte

Vasario 7 dieną Alytaus r. Simno gimnazijos 5–7 klasių mokiniai susitiko su projekto „Kartu“ lektore – aktore Kristina Savickyte. Visiems buvo smalsu ir įdomu išgirsti žinomo žmogaus nuomonę apie pagrindines vertybes, asmeninę patirtį ir supratimą apie tai, kas gyvenime svarbiausia. Lektorė su paaugliais diskutavo, kokios vertybės, jų nuomone, yra pačios svarbiausios ir būtinos: nors vaikai turi didelę pasirinkimo laisvę, „pasiklysti“ tarp visų vertybių ir pasirinkti teisingai jiems gana sunku. Kad būtų aiškiau, aktorė organizavo įvairius žaidimus, palaikė ir padrąsino mokinius, ragindama siekti savo tikslų, mokė, kaip valdyti kylančias neigiamas emocijas (liūdesį, nepasitikėjimą, pyktį), kuo vadovautis gyvenime.

Socialinė pedagogė Žaneta Bagdžiūnienė