Vasario 16-oji ikimokyklinio ugdymo skyriuje

Vasario 16-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų, todėl Simno gimnazijos ikimokyklinio ugdymo skyriaus ugdytiniai, skambant lietuvių liaudies muzikai, susirinko į šventiškai papuoštą salę, kad paminėtų šią svarbią datą. Šventę organizavo ir vedė vyr. muzikinio ugdymo mokytoja Aldona Mockevičienė. Visi pagarbiai sugiedojome Lietuvos himną, o paskui mokytoja kalbėjosi su ugdytiniais apie Lietuvą. Paaiškėjo, jog vaika domisi savo valstybe, žino jos simbolius, teisingai suvokia savo vietą šeimoje, tėvynėje. Daug gražių jausmų buvo išsakyta deklamuojant, dainuojant apie Lietuvą, žaidžiant lietuvių liaudies žaidimus. Rytmečio pabaigoje tarsi priesaiką nuskambėjo žodžiai: „Mes visada mylėsime Lietuvą!“ Visiems buvo smagu, iškilminga ir gera, nes šventė dar labiau mus visus – ir didelius, ir mažus – įkvėpė naujiems darbams, skatino ugdyti pilietiškumą, puoselėti tradicijas.

Vyr.  auklėtoja Irena Emartienė