Erasmus+ projekto baigiamoji diena

Rugsėjo 25 dieną Simno gimnazijoje vyko Erasmus+ projekto „Stop Climate Change-Together Europe Achieves More“ apibendinimas. III ag klasės mokiniai: Marita Jančiukaitė, Arnas Ručys, Miglė Zailskaitė, Ada Tarasevičiūtė – pristatė ir apibendrino projekto rezultatus, organizavo viktoriną 5-8 klasių mokiniams. I ag klasės mokiniai tęsė projekto metu vykdytą švarinimo akciją Metelių regioniniame parke. II ag klasės mokiniai lankėsi Žuvinto biosferos rezervate, kur sužinojo apie klimato kaitos poveikį rezervato augalams ir gyvūnams. Projekto dienos veiklas užbaigėme kūrybinėmis užduotimis: mokiniai sukūrė projekto logotipo paveikslą, vitražą, dekoravo ir atnaujino dėvėtus marškinėlius, sukūrė lauko žaidimą apie klimato kaitą.

Nors projekto veiklos jau baigtos, mes tikimės, kad įgyta patirtis ir  pakeisti kasdieniniai įpročiai taps įgūdžiais – nors maža dalele prisidėsime prie klimato kaitos mažinimo!

 

Anglų kalbos mokytoja Rasa Ručienė