,,Man gera daryti gera kitiems“

Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai dalyvavo ,,Maisto banko“ akcijoje. Dėkojame visiems, kurie atsiliepė į kvietimą ir pasidalino savo gerumu. Nors kaukės slėpė šypsenas, bet akys ir širdis liudijo žmonių gerumą. Paaukojo 71 asmuo, surinkome 167 vnt. įvairių maisto produktų, kuriuos dovanosime Simno seniūnijos senoliams ir stokojantiems žmonėms.

Labai sujaudino vienos močiutės paaukoti produktai ir pasakyti žodžiai: ,,Kitaip negaliu, gal kitiems labiau reikia, o man jau greit atneš pensiją“, o jauno vaikinuko dosniai nupirkti produktai ir ištarti žodžiai: ,,Man gera daryti gera kitiems…“ – įprasmino mūsų vykdomą veiklą. Nuo savęs, nuo mažų dalykų keičiame pasaulį…

Simno gimnazijos jaunieji maltiečiai: Miglė, Marita, Kornelija, Modestas, Inga, Loreta, Edita ir Laima – džiaugiasi ir visiems, dalyvavusiems ir aukojusiems, dėkoja už pasidalintą gerumą.

Mokytoja Laima Žemaitienė