Integruota fizikos-chemijos tiriamoji veikla „Kokie reiškiniai vyksta degant žvakei?” Miroslavo gimnazijos mokiniams

Balandžio 11 d., Simno gimnazijos gamtos mokslų laboratorijoje vyko integruota fizikos – chemijos pamoka su  Miroslavo gimnazijos 8 klasės mokiniais ir jų mokytoja Reda Kančiene.  Mokiniai apžiūrėjo laboratorijoje esančias priemones, prisiminė cheminių ir fizikinių reiškinių panašumus ir skirtumus, atliko darbą „Kokie reiškiniai vyksta degant žvakei?”, anglies dioksido dujų jutikliu išmatavo anglies dioksido kiekio kitimą ore degant žvakei, pagal jutiklio rodmenis braižė grafiką. Su Kahoot programa pasitikrino ir įsivertino savo žinias.  Buvo malonu  priimti svečius.

                             Chemijos mokytoja – metodininkė Irena Tarasevičienė

                               Fizikos vyr. mokytoja Asta Tamulynienė